am Language Studio Malta

1987’de kurulan ve Malta’nın ilk dil okullarından biri olan am Language Studio, aynı zamanda ISO 9001 kalite sertifikasına da sahiptir. Sliema’da yer alan okul, bulunduğu konum itibariyle denize 3 dakika, restoranlara, alışveriş merkezlerine, cafe ve eğlence merkezlerine 5 dakika uzaklıktadır. Okulun öne çıkan bir diğer özelliği de Türk öğrenci sayısının diğer okullara oranla daha az olmasıdır.

Okulun tüm sınıfları klimalı ve modern donanımlıdır. Öğrencilere hizmet veren açık bir terası, ücretsiz internet imkanı, kütüphanesi mevcut. Ders aralarında okulun terasında vakit geçiren öğrenciler güler yüzlü okul görevlilerinden her türlü destek alabilmekteler.

Butik bir okula göre gayet başarılı konaklama seçenekleri olan am Language Studio dil okulunda, okulla aynı sokakta bulunan lüks konaklama opsiyonunda öğrenciye özel banyo ve tuvalet bulunmakta, ayrıca konaklama ile okul aynı sokakta olduğu için öğrenciler herhangi bir yol ücreti ödememekteler. Yine zamandan tasarruf etmeleri de büyük bir avantaj.

am Language Studio olanakları

am Language Studio, öğrenciler için çeşitli aktivite ve geziler de düzenleyen bir okul. Bu sayede öğrenciler farklı ülkelerden gelen arkadaşlarıyla tanışıp dil pratiği yapma olanağı da bulabilir. Okulun öğrencilere sunduğu konaklama imkanları ise apartdaireler, aile yanı konaklama ve otel seçenekleri.

am Language Studio Malta Dil Okulu Fiyatları 2017 (İndirimli)

Süre Fiyat
8 Hafta 1.880 Euro
8 Hafta 2.280 Euro (4 Temmuz – 22 Ağustos)
12 Hafta 2.640 Euro
12 Hafta 3.240 Euro (4 Temmuz – 22 Ağustos)
24 Hafta 4.560 Euro
24 Hafta 5.760 Euro (4 Temmuz – 22 Ağustos)

* Parantez içerisindeki tarihler yoğun sezonu belirtir, yoğun sezonda ücretler daha yüksektir. am Language Studio fiyatlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Yukarıdaki fiyatlara dahil olanlar:

am Language Studio Dil Okulu

am Language Studio
am Language Studio Malta
am Language Studio Dil Okulu
am Language Studio Dil Okulları
Malta am Language Studio
am Language Studio
Malta Language Studio
am Language Malta
am Language Studio

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir