EC Malta; St Julians’ta yer alan, Malta’nın önde gelen dil okullarındandır. Malta’da, ISO9001 kalite sertifika ödülüne sahip olan bir okuldur. Aynı zamanda 2006 yılında Malta’daki okullar arasında, Malta’nın en iyi dil okulu seçilmiştir. EC Malta Dil Okulu aynı zamanda İngiltere, Amerika, Kanada ve Güney Afrika’da da merkezleri bulunan zincir bir dil okuludur.

EC Malta Dil Okulu St. Julians’ın merkezinde, etrafında alışveriş merkezleri, kafeler ve mağazaların olduğu çok güzel bir lokasyondadır. Karşılıklı 2 binada toplam 70 sınıfta eğitim veren okulda Türk öğrenci oranı diğer okullara nazaran daha azdır, bu da tercih edilmesinde büyük rol oynar.

Okul binasında kafeteryalar ve oturma/dinlenme alanları çok ferah ve geniştir.

Okulun sunduğu konaklama seçenekleri ise paylaşımlı apartman daireleri, öğrenci yurtları ve aile yanı konaklama seçenekleri. Konaklamalar genellikle okula yakın mesafede yer alıyor. Tek veya çift konaklama seçenekleri olan EC Dil Okullarında standart daireler dahil mobilya ve kullanım araç gereçleri açısından fazlasıyla yeterlidir.

EC Malta Dil Okulunun öğrenci işleri ve Uluslararası öğrenci birimi, öğrencilerimizin ihitiyacı olan desteği detaylıca sunar, bu konuda en kurumsal okullardan biridir.

EC Malta Dil Okulu

EC Malta Dil Okulunda sunulan kurs programları:

EC Malta Dil Okulu Fiyatları 2020 (İndirimli)

Süre Fiyat
4 Hafta 1.453 Euro
4 Hafta (13 Haziran – 02 Eylül) 1.553 Euro
8 Hafta 2.831 Euro
8 Hafta (13 Haziran – 02 Eylül) 3.031 Euro
12 Hafta 3.939 Euro
12 Hafta (13 Haziran – 02 Eylül) 4.239 Euro
24 Hafta 7.479 Euro
24 Hafta (13 Haziran – 02 Eylül) 8.079 Euro

* Parantez içerisindeki tarihler yoğun sezonu belirtir, yoğun sezonda ücretler daha yüksektir. EC fiyatlarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Yukarıdaki fiyatlara dahil olanlar:

EC Malta Dil Okulu Uluslararası Öğrenci Oranı

EC Malta Dil Okulunda dünyanın onlarca farklı ülkesinden gelmiş öğrenciler eğitim alır. Böylece İngilizce dil eğitimi alırken aynı zamanda sınıfınızdaki farklı milletlere mensup yabancı öğrencilerle arkadaşlık kurup sosyalleşebilir, kültür alışverişinde bulunup okul dışında İngilizce konuşma pratiği yapabilirsiniz.
EC Malta Dil Okulu Uluslararası Öğrenci Oranı
(Büyütmek için resmin üzerine tıklayınız.)

EC Malta Dil Okulu Görüntüleri

EC Malta Dil Okulu EC Dil Okulu Malta Dil Okulu
EC Malta Dil Okulu Fiyatları EC Malta EC Malta Dil Okulu
Malta Dil Okulları En İyi Dil Okulu Maltanın en iyi Dil Okulu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir