Eurocentres, uluslararası bir dil okulu okuludur. Günümüze dünyanın birçok yerinde ofisleri ve okulları bulunan Eurocentres her yıl binlerce öğrenciyi dünyanın çeşitli bölgelerindeki okullarına kabul ediyor. Yüksek standartta verdiği eğitimler sayesinde dünyanın sayılı okulları arasına giren Eurocentres, 1968 yılından bu yana Avrupa Konseyi’ne danışmanlık yapmaktadır.

Eurocentres’in yabancı dil öğrenimi konusunda ortak ölçütlerin hazırlanmasında önemi oldukça büyüktür. Uzman eğitimci kadrosu oldukça kalifiye kişilerden oluşmaktadır. Modern tesislerde geniş sınıflar ve kendi kendine çalışma merkezi bulunmaktadır. Güzel dağlar, plajlar, güneşli iklim, heyecan verici gece hayatı ve ilginç kültürler Cape Town’a aşık olmanızı sağlayacaktır. Cape Town halkı pek çok farklı kültüre sahip olsa da, yabancılar için dostluk ve gerçek bir ilgiyi paylaşıyorlar. Cape Town, açık hava etkinlikleri için mükemmel olan güneşli bir Akdeniz ikliminden oluşur. Cape Town’daki muhteşem soğuk su plajları, şehir merkezinden birkaç dakika uzaklıkta, diğer sıcak su kumsalları ise şehirden biraz daha uzaktadır. Dalgalar arasında dolaşan balinalar, antika dükkanları, balık lokantaları, sörf yapmak en muhteşem plajlarında yaşanabilir. Cape Point Doğa Koruma Alanı, Cape Town’a 25 dakikalık sürüş mesafesindedir. Kıyı manzarası, plajlar, çeşitli bitki ve hayvan yaşamı, gemi enkazı ve güzel dağları içerir. Noktanın sonunda inşa edilen Cape Point fenerlerine giden bir demiryolu vardır. Aynı zamanda dünyanın başka hiçbir yerinde bulunmayan yüzlerce farklı türde Fynbos çiçeği ve bitkisinin yer aldığı bir yerdir.

Eurocentres Dil Okulu, şehrin merkezinde yer almaktadır ve Güney Afrika’daki önde gelen İngilizce dil okullarından biridir. Okul, hareketli şehir merkezinde elverişli konumlara ve Long Street’e çok yakın bir konumdadır. Eurocentres’da, öğrencileri dilden zevk almaya  teşvik edilir ve İngilizce öğretimine yönelik kişisel yaklaşımlarla eğlenceli bir atmosfer oluşturulur. İngilizce Dil Kursları, başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar her seviyede öğretilmektedir. İş İngilizcesi kurslarına veya sınavlarına kaydolabilmeniz için Temel, Yoğun veya Süper Yoğun İngilizce Kursları kapsamındaki temel dil becerilerini kavramanız gerekir. Eurocentres’deki İngilizce Dil Kursunuzun ilk gününde, dil becerilerinizi belirlemek için bir test verilecektir. Bu testin sonuçlarına dayanarak, sizin için benzer dil becerilerine sahip diğer insanlarla ilgili seviyeye yerleştirileceksiniz.

Cape Town’daki Eurocentres’in  İngilizce Dil Kursları, günlük amaçlarla İngilizce’nin tüm yönlerini öğretecektir. Temel İngilizce haftada 20 ders, yoğun İngilizce programları 25 ders ve süper yoğun programlar haftada 30 ders şeklinde farklı yoğunluk seviyelerinde programlar mevcuttur. Tüm öğretmenler oldukça kalifiyedir ve her zaman iyi sonuçlar elde etmektedirler. Öğrenciler herhangi bir sorun ile yardıma ihtiyaç duyarlarsa, okul personelleri en iyi şekilde yardımcı olacaklardır. Konaklama olarak aile yanı ve yurt seçenekleri bulunmaktadır.

Tüm Eurocentres öğrencileri aşağıdakileri içeren detaylı hizmetleri alırlar;

Eurocentres Güney Afrika Dil Okulu
Eurocentres Güney Afrika Dil Okulu
Eurocentres Cape Town
Eurocentres Cape Town
Eurocentres English Cape Town
Eurocentres Dil Okulu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir