Griffith College

1974 yılında kurulan Griffith College, İrlanda’nın en büyük özel üniversitesidir. Dublin, Cork ve Limerick’te bulunan üç farklı kampüsünde sekiz binin üzerinde öğrencisi bulunmaktadır.

Griffith College, kurulduğu günden bugüne kadar, öğrencilerinin ulusal ve uluslararası başarıları ile üne sahip olmuştur. Quality&Qualification Irland(QQI) tarafından akredite olan Griffith College, ulusal ve uluslararası öğrencilere işletme, finans muhasebe, tasarım, hukuk, medya iletişim, mühendislik teknolojileri, müzik, tiyatro, yönetim gibi farklı alanlarda eğitim vermektedir ve kariyer planlaması yapmaktadır.

Dublin’deki merkez kampüs binası 1813 yılında inşa edilmiş, son iki yüzyıl boyunca tarihi ve siyasi alanda yerel ve ulusal birçok etkinliğe ev sahipliği yapmıştır. Bu tarihi bina 1991 yılında Griffith College tarafından satın alınması ile birlikte bu zengin tarihi okulun hedefleri ile birleştirmeyi amaçlamışlardır. Dublin Merkez Kampüste öğrenci yurtları, sosyal alanlar, konferans salonları gibi alanların tümü bu tarihi binalar tarafından çevrelenmiştir.

Griffith College’in dünya genelinde 140’ın üzerinde üniversite ve enstitü ile iş birliği bulunmaktadır. 77 ülkeden birçok uluslararası öğrenci, Dublin-Cork-Limerick kampüslerinde eğitim almaktadır.

Griffith College Lisans Bölümleri

Griffith College Yüksek Lisans Bölümleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir