ILAC Dil Okulu

1997 yılında kurulan ILAC Kanada dil okulu Kanada’nın en büyük dil okullarının başında gelmektedir. Toronto ve Vancouver’da 2 ayrı merkezi bulunmaktadır. Yaklaşık 75 farklı ülkeden gelen öğrenciler ILAC merkezlerinde eğitim almaktadır. Yurt dışı eğitim sektöründe ki bir çok dernek ve kurum tarafından okulun sayısız ödülü bulunmaktadır.

Okulun sunduğu programlar arasında; Intensive English (Haftada 30 ders), Power English (Haftada 38 ders), üniversite pathway hazırlık programı, IELTS/TOEFL hazırlık, iş İngilizcesi ve 16-18 yaş arası öğrencilerin katılabildiği Young Adult (Haftada 32 Ders) programları bulunmaktadır.

Okulun son donanıma sahip sınıfları ve öğretmen kalitesi ile alacak olduğunuz İngilizce eğitimini bir adım öteye taşıyabilirsiniz.

ILAC Merkezleri

ILAC Toronto merkezi Kanada’nın en büyük kapasitesine sahip dil okuludur. Okulun Toronto şehir merkezinde 6 farklı binası mevcuttur ve tam kapasiteye ulaştığı zaman öğrenci sayısı üç bine kadar çıkmaktadır. Tüm binaları birbirine yakın mesafededir ve öğrenciler kendi seviyelerine uygun sınıfların yer aldığı binalarda eğitim almaktadır.

Vancouver’da ise okulun 3 farklı binası mevcuttur ve yakın bir tarihte yeni bir bina daha eklenecektir. Tam kapasiteye ulaşması durumunda okulun öğrenci sayısı 1000 civarındadır.

Sınıflar maksimum 12 kişiden oluşmaktadır.

ILAC Konaklama Seçenekleri

Her iki merkez için de en yaygın sunulan konaklama türü aile yanı konaklamadır. Tek kişilik ve aynı anda kayıt olan öğrenciler için çift kişilik konaklama opsiyonları mevcuttur.

Sabah kahvaltısı,öğle yemeği ve akşam yemekleri fiyatlara dahildir.Öğle yemekleri öğrencinin yanına lunch box olarak verilmektedir. Öğrenciler aile ile beraber yemek yerken ve sosyal hayatta beraber vakit geçirirken aynı zamanda İngilizcelerini de pratik olarak geliştirmiş olurlar.

Tavsiye edilen en iyi konaklama yöntemi aile yanı konaklamadır. Okullar uzun yıllardır güvenlik süzgecinden geçmiş aynı aileler ile çalışmayı sürdürmektedirler.

Yurt seçeneğinde konaklamak isteyen öğrencilere okulun anlaşmalı olduğu rezidanslar aracılığı ile seçenekler sunulur ve burada konforlu bir konaklama sağlanır.

ILAC Okul Aktiviteleri

Katılmak isteyen öğrencilerin okulun sunmuş olduğu ücretli aktivitelere katılım gösterebilirler. Bu aktiviteler öğrencilerin hem sosyal anlamda kaynaşmasını sağlarken, İngilizce gelişimi açısından da oldukça faydalıdır.

ILAC Programları

Standart dil eğitiminin yanı sıra sonrasında akademik eğitime devam etmek isteyen öğrencilere de akademik İngilizce programı da verilmektedir. Akademik İngilizce programının ardından, yüksek öğrenime devam etmek isteyen öğrenciler, ILAC’ın partner olduğu bir çok kolej ve Üniversiteye TOEFL ve IELTS sınavına girmeden geçiş yapabilmektedir.

ILAC Sunmuş Olduğu Programlar

ILAC Dil Okulu fiyatları

Süre Program Ücret
4 hafta Yoğun İngilizce 2.462 CAD
8 hafta Yoğun İngilizce 4.574 CAD
12 hafta Yoğun İngilizce 6.542 CAD
24 hafta Yoğun İngilizce 11.582 CAD
32 hafta Yoğun İngilizce 15.326 CAD

Fiyata Dahil olan hizmetler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir