ILSC KANADA

1991 yılında kurulan ILSC dil okulu yaklaşık 26 yıllık tecrübesi ile 3 farklı ülkede ve 9 ayrı şehirdeki şubeleriyle İngilizce, Kanada Montreal’de ise Fransızca eğitim hizmeti vermektedir.

Kanada’da 3 ayrı merkezde bulunmaktadır: Toronto, Vancouver ve Montreal

ILSC Merkezleri

Vancouver: Şehir merkezinde Downtown da yer almaktadır. Okul kapasitesi oldukça büyüktür, 110 sınıftan oluşan okul, birçok milletten öğrencisine dil eğitimi vermektedir.

Toronto: Toronto merkezde 2 ayrı kampüten oluşmaktadır. Okul kapasitesi Vancouver’a oranla daha küçük olan okulun 61 sınıfı, bilgisayar laboratuvarı ve öğrenci kantini mevcuttur.

Montreal: Paris’ten sonra en yoğun Fransızca konuşulan şehir olan Montreal’in kalbinde yer alan okul 38 derslikten oluşmaktadır. Toplu taşıma ve eski limana yürüme mesafesinde yer almaktadır.

ILSC Konaklama Seçenekleri

Yurtdışında dil okulu öğrencileri için tavsiye edilen en yaygın konaklama biçimi aile yanı konaklamadır. Okulun bulunduğu şehrin çevresinde yer alan ailelerin yanında, tek kişilik ya da aynı anda kayıt olan iki öğrenci için çift kişilik konaklama alternatifi ile beraber sabah kahvaltı, akşam yemeği opsiyonları da mevcuttur. Öğrenciler hem konaklama ihtiyaçlarını giderirken hem de okulda almış oldukları eğitimi pratiğe taşıyarak yabancı dillerini geliştirme şansı yakalarlar.

ILSC’nin sunmuş olduğu programlar

ILSC Akademik program içerikleri

Dil eğitimi sonrasında üniversite programlarına devam etmeyi planlayan öğrenciler için en ideal program akademik İngilizce programlarıdır. ILSC’nin akademik programını tamamlayan öğrenciler 70’den fazla partner üniversiteye sınavsız yerleşme şansı yakalarlar. Kendilerine atanacak akademik danışman; ders seçimleri ve üniversite yerleştirme seçimleri konusunda öğrencilere profesyonel hizmet vererek yönlendirme sağlamaktadır.

ILSC Aktivite programları

Ders sonrasında okulun düzenlemiş olduğu aktivite programlarına katılmak hem öğrencinin İngilizce gelişimini hem de sosyal hayata daha hızlı adapte olmasını sağlar.

ILSC’nin sunmuş olduğu aktive programları

ILSC Dil Okulu Fiyatları

Süre Program Ücret
4 hafta Genel İngilizce 2.335 CAD
8 hafta Genel İngilizce 3.970 CAD
12 hafta Genel İngilizce 5.810 CAD
24 hafta Genel İngilizce 10.130 CAD
32 hafta Genel İngilizce 13.330 CAD

Fiyata Dahil olan hizmetler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir