İspanyolca öğrenin, bir dünya dili konuşun!

İspanyolca dünyada en çok ülkede resmi dil olarak kabul edilen dildir. Dünyada İspanyolca konuşan yaklaşık 500 milyon insanın olduğu tahmin edilmektedir. İspanyolca, Avrupa’da İngilizce, Fransızca ve Almanca’nın ardından en çok konuşulan ikinci dildir. Bu özellikleriyle İspanyolca kişisel gelişime önem veren, ikinci dil öğrenmek isteyenler için en doğru seçeneklerden biridir.

ELT İspanya’nın her yerinde dil eğitimi sağlıyor

ELT ile İspanyolca öğrenmek çok kolay. İspanya’da dil okulu seçenekleri arasından size, hedeflerinize, tercihlerinize ve tabii ki bütçenize en uygun seçeneklerin bulunmasında ELT size tam destek veriyor. Madrid, Barcelona, Malaga ve daha birçok popüler İspanyol şehrinde İspanyolca eğitimi alabilirsiniz.

İspanya dil okulları esnek eğitim seçenekleri sunuyor.

İspanya’da alacağınız dil eğitimini ihtiyaçlarınız, tercihleriniz ve bütçenize uygun biçimde şekillendirebilirsiniz. Dilerseniz haftalık 20 ders içerikli genel İspanyolca kurslarına katılabilir, dilerseniz yoğunlaştırılmış İspanyolca kurslarına katılarak daha kapsamlı eğitim alabilirsiniz. İspanya dil okullarında eğitime 2 hafta ile 36 hafta arasında değişen sürelerle devam edebilirsiniz.

İspanya dil okullarında konaklama çözümleri

İspanya’da dil eğitimi alırken konaklama ihtiyacınızı dilerseniz aile yanı konaklama dilerseniz de öğrenci yurtları ve anlaşmalı oteller ile karşılayabilirsiniz. Konaklama organizasyonunuzun tercihlerinize uygun biçimde yapılmasında ELT size profesyonel destek veriyor.

İspanya dil okulu merkezlerimiz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir