SOUTHWESTERN WORK AND TRAVEL KİTAP SATIŞ İŞİ

Work and Travel’da konuşarak çalışmak mı istiyorsunuz? Öyleyse bu iş tam sizlik!

Southwestern kitap satış işi tam size göre demektir.

Southwestern ile hayat boyu işinize yarayacak özellikler kazanacaksınız.

Southwestern’in Work and Travel ve Internship programları dahilinde uyguladığı program öğrencilerin yeteneklerini ortaya çıkarıyor ve size gerçek hayatta çok işinize yarayacak özellikler katıyor. 158 yıllık köklü bir şirket olan Southwestern’de satış öncesinde usta öğreticilerden eğitim alacaksınız. Öğrencilere ücretsiz olan bu eğitime, yetişkinler binlerce dolar ödeyerek katılabiliyor. Sırf eğitim için bile katılmaya değer!

Southwestern’in Misyonu ?
Gençlerin hayatta amaçlarına ulaşmaları için kişisel gelişimlerine yön veren ve karakterlerinin oturmasına katkıda bulunan Dünyanın en büyük şirketi olmaktır. Forbes’in haberine göre Collegegrad.com’un sıralamasında kendisini çalışanların gelişim ve eğitimlerine adamış, bu amaç doğrultusunda hizmet içi eğitime önem veren özel şirketler içinde Southwestern’i ilk sırada yer almaktadır.

Southwestern’in tarihi ?
Tennessee Eyaletinde Nashville şehrinde 1855’te kurulmuş ve 1868’ten bu yana gençlerle kitap satışı yapan bir şirkettir. Satışı gerçekleşen ürünler aileleri ilgilendiren eğitim kitaplarından ve yazılımlarından oluşmaktadır. Özellikle yaz aylarında Southwestern ile çalışan öğrencilerin sayısı 3000’i bulmaktadır.

Sistem Nasıl İşliyor ?
ABD, Kanada, Avrupa, Güney Afrika ve Güney Amerika’dan ortalama 350 farklı üniversiteden Southwestern’e katılan gençler profesyonel eğitmenlerden aldıkları staj sonrasında Southwestern’den satın aldıkları kitapları sahaya inerek ailelere satmaktadırlar. Her öğrencinin bir bölgesi olmakla birlikte, birçok şehir ve eyalette satış gerçekleşmektedir.

HOST COMPANY & JOB DETAILS
Company Industry Business – Sales
Job Title Independent Dealer
Employer Southwestern Company
Ideal Start Date May 7 – June 25 2013
Location Nashville, TN
Ideal End Date Sep 7 – Sep 30 2013
www.southwestern.com
Salary REQUEST AN INTERVIEW
Housing Details Housing leads are provided by Southwestern Company Host Families (Typically in private homes)
Fransa Yaz Okulu
Fransa Yaz Okulu
Fransa Yaz Okulu
Fransa Yaz Okulu
Fransa Yaz Okulu
Fransa Yaz Okulu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir