1992 yılında kurulan Liden& Denz dil okulları  Moskova, St Petersburg ve Riga’da bulunan 3 şubesiyle binlerce yabancı öğrenciye Rusça dil eğitimi vermiş, Rusya’nın en prestijli eğitim kuruluşlarındandır.

90’dan fazla farklı milliyetten öğrenciye eğitim veren okul, modern binaları, derslikleri ve teknolojik donanımı ile öğrencilerin tüm ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Liden & Denz Merkezleri

Moskova: Moskova’nın merkezinde metroya 5 dk yürüme mesafesinde yer almaktadır. 100 kişilik kapasitesi olan okulda; Öğrencilerin kullanımına sunulmuş Ipadler, interactive sınıfları, öğrenci ortak kullanım alanları mevcuttur.

St Petersburg: St Petersburg’un en merkezi bölgesinde yer almaktadır. 113 kişi kapasiteli okulda yaklaşık 13 sınıf bulunmaktadır. Teknolojik donanımı ve modern dizaynlı binası ile öğrencilerin ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Riga: Liden & Denz Rusça dil okullarının en yeni lokasyonu Riga’da ana tren istasyonu ve ulusal opera arasında tarihi bir binada yer almaktadır. 10 adet sınıf bulunan Riga merkezinde, içecek makinaları da içeren oturma salonu, bilgisayar labaratuvarları ve tüm öğrencilere ücretsiz wi-fi internet hizmeti verilmektedir.

rusyada dil okulu

Liden & Denz Konaklama seçenekleri;

Her iki merkez için de en yaygın sunulan konaklama tipi aile yanı konaklamadır. Tek kişilik ve aynı anda kayıt olan öğrenciler için çift kişilik konaklama opsiyonları mevcuttur.

Sabah kahvaltısı ya da isteğe bağlı Akşam yemekleri fiyatlara dahildir. Öğrenciler aile ile beraber yemek yerken ve sosyal hayatta beraber vakit geçirirken aynı zamanda Rusçalarını da geliştirmiş olurlar. Yabancı dil öğreniminde en etkili yöntemlerden bir tanesi ve en önemlisi aile yanı konaklamadır.

Aynı zamanda okullar uzun yıllardır güvenlik süzgecinden geçmiş aynı aileler ile çalışmayı sürdürmektedirler.

Liden & Denz Rusça Dil Okulları, aile yanı konaklamanın yanında paylaşımlı daire, özel daire ve otel seçenekleri sunmaktadır.

Liden & Denz’in  sunmuş olduğu programlar;

Kurs Süre Saat/Hafta Ücret
Genel Rusça 4 Hafta 20 saat 2.080 EUR
Genel Rusça 8 Hafta 20 saat 3.800 EUR
Genel Rusça 12 Hafta 20 saat 5.460 EUR
Genel Rusça 16 Hafta 20 saat 9.480 EUR
Genel Rusça 20 Hafta 20 saat 12.600 EUR

Fiyata dahil olan hizmetler:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir