LILA  DİL OKULU – LIVERPOOL

Liverpool

Beatles grubunun doğduğu şehir olan Liverpool, her daim adından söz ettiren bir şehirdir. Gerek futbol, gerek sanat dallarındaki başarı dolu geçmişi ile Liverpool, İngiltere’deki  en güzel liman kentlerinin başında gelmektedir.

LILA Dil Okulu

Liverpool’da dil eğitimi alan öğrencilerin en çok tercih ettiği okullardan olan LILA Liverpool, modern sınıfları ve kaliteli öğretmen kadrosu ile ön plana çıkmaktadır. Tüm dünyadan gelen öğrencilerin en çok tercih ettiği program Genel İngilizcedir ve eğitim sonrası okulun sunduğu aktivitelerle birlikte derste öğrendiklerini pratiğe dökme şansı yakalarlar.

Öğretmen olan iki kız kardeş tarafından 2004 yılında İngiltere’nin Liverpool şehrinde kurulan LILA, İngiltere’de dil eğitimi almak isteyen öğrencilerimize butik hizmet veren kaliteli dil okullarından birisidir. Yeni bir okul olmasından dolayı teknolojik gelişmeleri yakından takip eden LILA’da dil eğitimi alırken öğrenciler bir çok avantajdan faydalanmaktadır.

LILA, 2012 yılında İngiltere’deki en iyi dil okulu seçilmiş ve adını ödüllü okullar kategorisine yazdırmıştır. Yeni bir okul olmasına rağmen kısa sürede bu başarıya ulaşması da okulun kalitesini ortaya koymaktadır.

Liverpool’da şehir merkezinde yer alan LILA, etrafındaki  kafe, restoran ve mağazalar ile dil eğitimi sonrasında sosyalleşmek isteyen öğrenciler için de doğru bir seçenek.

Lila Dil Okulunda eğitim alabileceğiniz İngilizce  Programları

Konaklama

Konaklama seçeneği olarak, aile yanı, üniversite yurdu ve öğrenci evi gibi bir çok seçenek sunan LILA Liverpool’da öğrenciler dilediği konaklama türünü seçmektedirler.

Aile Yanı Konaklama

Oda Türü Haftalık
Tek kişilik yarım pansiyon 135£
Çift  kişilik yarım pansiyon 120£
Tek kişilik tam pansiyon  145£
Çift kişilik tam pansiyon 135£

Üniversite Yurdu

Oda Türü Haftalık
Tek kişilik 125£

Paylaşımlı Öğrenci Evi

Oda Türü Haftalık
Tek kişilik 125£

Stüdyo Daireler

Oda Türü Haftalık
Tek kişilik 175£
Çift  kişilik 115£

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir