LSI Paris

1965’den bu yana dünyanın dört bir yanından binlerce öğrenciye hizmet veren LSI, Paris merkezinde Fransızca dil eğitimi sunmaktadır. Şehrin ünlü sembollerinin merkezinde bulunan LSI Paris, Pompidou Merkezi’nin yanında olup, Notre Dame de Paris, Marais ve Les Halles bölgelerine çok yakındır. Okula metroyla çok kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilir, şehrin diğer bölgelerine kolaylıkla geçebilirsiniz. Maksimum 15 kişilik sınıflarıyla, online eğitim ve ücretsiz ders materyalleri ile eğitim vermektedir.

Fransızca dil eğitiminin yanı sıra sosyal aktiviteleri ile de Fransızcayı en aktif bir şekilde LSI Paris’te öğrenebilirsiniz. Fransızca telaffuz dersler, sinema günleri, Fransız mutfağı, müze ziyaretleri ve günlük şehir gezileriyle birçok sosyal aktivite programlarına katılabilirsiniz.

Genel ve Yoğun Fransızca

LSI Paris Dil Okulu, Fransızca dil eğitiminiz için haftada 20 veya 30 ders sunmaktadır. İhtiyacınıza göre ders saatini belirleyebilirsiniz. Kurslar her pazartesi başlamakta olup, seviye belirleme sınavından sonra sınıf yerleştirilmesi yapılmaktadır. Dersler 50 dakika sürmektedir. Derslerde dinleme, okuma ve yazma eğitimlerinin yanı sıra belirlenen makaleler üzerinden sınıf çalışması veya bireysel çalışmalar yapılan teori ve pratiğinizi de kullanabileceğiniz farklı yöntemler izlenmektedir. Başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar her dönem kursa kayıt olabilirsiniz. Fransa yolculuğunuzun ilk durağı Paris ise LSI okulu sizler için uygun bir tercih olacaktır.

İş Fransızcası

İş ve finans merkezi olan Paris aynı zamanda moda tasarım endüstrisinin kalbi olarak da bilinir. LSI Paris, bireyler ve küçük gruplar için özel olarak tasarlanmış Fransızca dil eğitimleri sunar. Bu kurslar mesleki amaçlı Fransızca dil eğitimi odaklıdır ve özel gereksinimlerinizi karşılayacak şekilde uyarlanabilir. 9 günlük yoğun Fransızca kursu 82 veya 92 ders olarak eğitim alabilirsiniz. Diğer bir seçenek olarak da haftada 10/20/30 ders birebir Fransızca dil eğitimi verilmektedir.

 Konaklamalar

LSI Dil Okulu Paris, aile yanı konaklama ve residence konaklama sunmaktadır. Fransız bir ailenin yanında konaklayarak Fransızca eğitiminizi Fransız kültürüyle destekleyebilirsiniz. LSI Paris okulunda aldığınız eğitimi ailenizle pratik yapma şansına sahip olabilirsiniz. Residence konaklamada ise farklı milliyetten gelen öğrencilerle birlikte kalma imkanı bulacaksınız. Konaklama seçimini LSI Paris sizlere bırakmaktadır.

LSI Dil Okulu
LSI Dil Okulu
LSI Paris
LSI Paris
LSI Fransa
LSI Fransa

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir