LSI Portsmouth Dil Okulu

Language Specialists International (LSI) Portsmouth, İngiltere’nin Portsmouth şehrinde bir kampüsü bulunan bir dil okuludur. 1985 yılında kurulan LSI Portsmouth uzman öğretmenleri ile yıl boyunca kaliteli eğitim sunmaktadır. 18 yaş ve üstü yetişkinlere eğitim vermektedir. Birçok beceriye, farklı ihtiyaçlara ve isteklere uyacak geniş bir kurs yelpazesi sunmaktadır.

Portsmouth’da dil kursu ile ilgili EL Gazete tarafından yapılan bir sıralamada; LSI Portsmouth, Birleşik Krallık’taki 1 numaralı dil okulu olarak tanınmıştır. İç Kalite Kontrol ve En İyi Uygulama prensipleri kapsamında öğrenci deneyimini en iyi hale getirilmek için haftalık öğretmenler toplantısı, haftalık yönetim personeli toplantısı, gibi faaliyetler yürütülmektedir.

İngiltere’de dil eğitimi almayı planlayanlar için ELT; başvuru, kayıt, konaklama ve buna benzer temel konularda öğrencilere destek olmaktadır. Language Specialists International (LSI) Portsmouth bünyesinde yer alan program ve kurslardan sizin için en uygun olanını ELT aracılığıyla seçebilirsiniz. Uzun yıllardır yurtdışı eğitiminde verdiği kaliteli hizmet ile yurt dışında dil kursu denilince akla ilk gelen kurumlardan biri olan ELT, kariyeriniz için en önemli kararları verirken her zaman yanınızdadır.

Portsmouth Şehri

Portsmouth, İngiltere’nin, Güneydoğu bölgesinde bulunan ve 1926 Krallık beratı ile şehir niteliği taşıyan bir yerleşkedir. Ülkede bir ada üzerinde bulunan tek şehir olan Portsmouth, Portsea Adası üzerinde bulunmaktadır. 2008 yılında Portsmouth nüfusu 200,000 olarak tahmin edilmiştir.

Şehir, yüzyıllar boyunca önemli bir İngiliz donanma limanı olmuştur. Dünyanın en eski gemi tamir havuzu olan ve hala daha kullanılmakta olan havuz bu şehirde bulunmaktadır. 2005 yılında inşası tamamlanan 170 metrelik Spinnaker Kulesi ise şehrin siluetinde belirgin olarak görülebilmekte ve bu kuleden Portsmouth manzarası izlenebilmektedir.

Language Specialists International (LSI) Portsmouth Kampüsü, canlı ve tarihi üniversite şehri Portsmouth’un deniz kenarında ve hareketli üniversite bölgesinin tam kalbinde yer almaktadır. Farklı zevklere ve ilgi alanlarına hitap edebilen bir şehir olan Portsmouth İngilizce öğrenmek için harika bir yerdir.

Londra’ya mesafesi trenle sadece 90 dakika olan Portsmouth, hem Heathrow hem de Gatwick Havaalanı’na yaklaşık 75 dakika ve Southampton Eastleigh Havaalanı’na sadece 20 dakika uzaklıktadır.

Portsmouth’da dil kursu fiyatları ve verilen eğitim kalitesi açısından bakıldığında LSI Portsmouth’un bütçenize uygun bir eğitim kurumu olacağını düşünüyoruz.

ELT Tavsiyesi: Portsmouth Tarihi Tersanesi’ni ve Spinnaker Kulesi’ni gezmenizi tavsiye ederiz.

LSI Portsmouth Programlar/ Kurs İçerikleri

Language Specialists International Portsmouth’in kursları 8 ana guruba bölünmüştür. Bu 9 gurup ve bu guruplar bünyesindeki kurslar;

LSI Portsmouth Uluslararası Öğrenci Oranı

Dünyanın saygın üniversitelerinden biri olan Portsmouth Üniversitesi’nin ve yaklaşık 20,000 öğrencinin bulunduğu şehirde eğitim veren Language Specialists International (LSI) Portsmouth, hem bulunduğu konum itibariyle hem de verdiği kaliteli eğitim ile her ulustan öğrencinin katılmak isteyebileceği dil okullarından biridir. Halihazırda yaklaşık 100 uluslararası öğrencisi bulunan LSI  Portsmouth’da geçen yıl kursa katılan öğrenciler arasında; Hollanda, İtalya, Japonya, Kore ve Macaristan gibi dünyanın çeşitli yerlerinden gelenler bulunmaktadır. Kurslara katılan öğrencilerin hepsi uluslararası öğrencilerdir.

LSI Portsmouth Konaklama

İngiltere’de dil okulu fiyatlarına etki eden faktörlerden biri de konaklama imkanları ve bu imkanlar karşılığında dil okulu tarafından talep edilen ücretlerdir. Language Specialists International (LSI) Portsmouth’da eğitim görenler için genel olarak 3 çeşit konaklama imkanı sunulmaktadır. İngiltere’de konaklama için mevcut olan seçenekler; fiyatları ve kalitesi açısından değerlendirildiğinde LSI Portsmouth tarafından sunulan seçeneklerin makul olduğu görülecektir. Bu seçenekler aşağıda sunulduğu gibidir;

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir