ELT Yurtdışı Eğitim Hizmetleri, alanında ülkemizin önde gelen şirketlerinden biri olup, tüm büyük illerdeki şube ve temsilcilikleri ile ulusal çapta hizmet verebilen tecrübeli bir kuruluştur.

Kurucularının tümü eğitimcidir.

Bir eğitim danışmanı olmak için eğitimci olmak gerekir. İşte ELT’yi tercih etmenizi gerektirecek en önemli faktörlerden biri de bu. ELT nin kurucusu olan ve halen yönetimini üstlenen yetkililer yabancı dil eğitim sektöründe yıllarca deneyim sahibi olan uzmanlardır. ELT nin önerdiği programlar bu tecrübe ve ilkelerle belirlenmekte, Türkiye öğrencisinin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak seçilmektedir.

Müşteri Merkezli Hizmet Anlayışı

ELT Müşteri merkezli satış ve danışmanlık hizmeti modelin benimsemiştir. Size verdiğimiz hizmetin, daha sonraki müşterilerimiz için en büyük referansımız olacağını biliyoruz ve sizi memnun etmek, beğeni ve tavsiyenizi alabilmek için elimizden gelen herşeyi yapacağız.

ÜCRETSİZ Danışmanlık

Tüm yurtdışı eğitim programlarımızın danışmanlık ve yerleştirme hizmetleri ücretsizdir. Verdiğimiz hiçbir hizmet için sizlerden bedel talep etmiyoruz. Gitmek istediğiniz okul, ülke ya da şehir ne olursa olsun fark etmez. Ücretsiz ELT danışmanlığı Dilediğiniz dil okulunun dilediğiniz programına, orijinal fiyatları üzerinden, ve hatta çoğu zaman orijinal fiyatlarından bile ucuza kayıt yaptırabilirsiniz. Hiçbir ekstra ücret ödemeyeceksiniz. Siz isteyeceksiniz, ELT bütün yurtdışı eğitim işlemlerinizi hatasız ve eksiksiz olarak gerçekleştirecek.

Aynı okul için çok daha az ödeyin!

ELT yıllardır birlikte çalıştığı yurtdışındaki dil okullarının kampanyalarını takip eder ve uygun zamanı sizlere söyler, ya da dil okulları ile ELT’nin yaptığı anlaşmalar çerçevesinde ELT’ye özel bir indirim uygulanır, size de bu indirimden faydalanırsınız. Ancak kampanyaları takip etmeniz zahmetli bir iştir, ayrıca bireysel başvuru yaptığınız zaman herhangi bir indirim yaptırmanız mümkün değildir. Ucuz okul bulmak değil iyi bir okulu iyi bir fiyata bulmak önemlidir. Aynı dil okulu ve aynı servis için neden daha fazla ödeyesiniz?

Pasaport, Vize ve Uçak bileti işlemleri

Yurtdışı eğitim için pasaport başvurusu yapmayı bilmiyor musunuz? Yurtdışı Vize işlemleri için mi kaygılanıyorsunuz? Uçak bileti bulabilir miyim diye merak mı ediyorsunuz? İçiniz rahat olsun. ELT danışmanlığı ile bu endişelerinizin ne kadar yersiz olduğunu göreceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir