Sprachcaffe Dil Okulu Kanada

Sprachcaffe Dil Okulları, 1983 yılından beri eğitim dünyasında yer alan dünyaca ünlü bir dil okuludur. Dillerin en iyi konuşulduğu yerde öğrenileceği fikrine inanan ve bu fikri destekleyen çalışmalar yürüten Sprachcaffe’nin dünyanın bir çok noktasında merkezi bulunmaktadır. Uzman eğitimci kadrosu sayesinde dünya çapında ün elde eden Sprachcaffe öğrencilerinin memnun olarak eğitimlerini tamamlamaları için ellerinden gelen her şeyi yapmaktadır. Uluslararası zincir bir dil okulu olmanın avantajını en iyi şekilde kullanan Sprachcaffe, Kanada dil okulları arasında saygın bir yere sahiptir.

Sprachcaffe, eğitimleri okulla sınırlı tutmayan yenilikçi bir okuldur. Öğrencileri dünyanın her yerinden her yaşta kişilerden oluşur. Öğrenciler ile birlikte şehir bazında turlar düzenlenmektedir. Öğrenciler okula kayıt olduklarında okulun sunduğu turlarla farklı şehir ve ülkelere yapılan gezilere katılabilirler. ASILS, British Council, ALTO, FELTOM, FDSV ve English UK tarafından akredite edilen Sprachcaffe üstün kalite ödüllerine sahiptir. Ülkemizde Sprachcaffe ile ortak çalışmalar yürüten birçok kurum ve kuruluş bulunmaktadır. Bunlardan bazıları; YEDAB, EDUDER, UED, YEDAD ve TEAG’dır.

Eğitim için Sprachcaffe’ye gelen öğrenciler öncelikle bir seviye tespit sınavına katılmaktadırlar. Bu sayede öğrencinin hangi seviyede dil bilgisi olduğu ve hangi sınıfta eğitim alacağı belirlenmektedir. Bu sınavlar sık sık tekrar edilmektedir. Bu sayede öğrencinin gelişimi yakından takip edilerek, ihtiyaçları kolaylıkla belirlenebilmektedir. Öğrencilere eğitimlerini pekiştirecek ve pratikleştirecek birçok etkinlik ve aktivite sunulmaktadır.

Sprachcaffe Dil Okulu, Kanada’da, Toronto, Vancouver, Ottowa, Victoria, Calgary ve Montreal’de İngilizce eğitimleri vermektedir. Kanada’da dil eğitimi alan öğrenciler eğitimleri sırasında; Niagara Şelaleleri, Ontario Gölü, Algonguin Provicial Park ve Blue Mountain gibi turistik bölgelere yapılan gezilere katılırlar.

Sprachcaffe Dil Kursları

Part-Time Dil Kursları
Haftada 10 saat ders yapılan bu kurslarda en az 2 hafta süre ile eğitim alınabilmektedir. Öğrenciler 14 kişilik sınıflarda eğitim almaktadırlar. Derslerin yanı sıra şehir gezilerine ve tur faaliyetlerine katılmak isteyen öğrenciler için oldukça faydalıdır. 18 yaşından büyük kişilerin katılabileceği bu kurslarda her dil seviyesinden öğrenci eğitim alabilmektedir.

Standart Dil Kursları
En az 2 hafta katılım sağlanabilecek bu kurslarda günde 4 ders yapılmaktadır. 16 yaşından itibaren her öğrenci ailelerin izni olduğu sürece bu kurslara katılabilirler. Haftada 4 gün ders yapıldığı için kalan zamanlar şehri gezmek için oldukça uygundur.

Yoğun Dil Kursları
En az 1 hafta süre ile alınabilecek bu kurslarda günde 6 ders yapılmaktadır. 18 yaşından büyük öğrenciler kabul edilmektedir. Dil bilgisi, konuşma, yazma ve okuma üzerine yoğun pratikler yapılmaktadır. Her seviyeden öğrenci kabul edilebilmektedir.

Süper Yoğun Kurslar
En az 1 hafta süre ile katılım sağlanabilecek bu kurslarda günde 8 saat ders yapılmaktadır. Haftada 5 gün dersler devam etmektedir. 16 yaşından itibaren veli izni ile katılım sağlanabilmektedir. Her seviyeden öğrenci kursa kabul edilmektedir. Yıl boyunca dilediğiniz zaman kurslara katılabilirsiniz.

Sınavlara Hazırlık Kursları
Sprachcaffe ile IELTS, TOEFL, D.E.L.E., D.E.L.F., C.I.L.S. ve TestDAF sınavlarına hazırlanabilirsiniz. Sınavlara hazırlık sırasında öğrencilere sınava uygun dersler verilmektedir. Öğrencilerin hedefleri göz önünde bulundurularak öğrencilere özel ders programları hazırlanmaktadır. Kurslar yaklaşık olarak 12 hafta sürmektedir. Haftada 20 veya 30 ders yapılmaktadır. Öğrencilerin orta seviyede dil bilgisine sahip olmaları beklenmektedir.

İş İçin Dil Kursları
İş hayatlarında ilerleme kaydetmek isteyen profesyonellere yönelik dil kurslarıdır. Öğrenciler en az 1 hafta süre ile yoğun dil eğitimleri alacaklardır. Günde 6 ders yapılmaktadır. Standart kurslara ek olarak sahip olduğunuz mesleğe uygun ek dersler verilmektedir. 16 yaşından itibaren veli izni ile derslere katılabilirsiniz. Orta seviyede İngilizce biliyor olmanız kurslara katılmanız için yeterlidir. Yılın her hangi bir zamanında derslere başlamanız da mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir