Sprachcaffe dünyanın birçok farklı ülkesinde 30’un üzerinde merkezi olan zincir bir okuldur. En popüler merkezinin Malta olduğunu ve Malta dil okulları arasında bir prestije sahip olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Sprachcaffe Dil Okulu, Malta’nın tatil köyü havasına sahip tek okuludur. St Julian’s koyunun sakin bir bölgesinde yer alır. Paceville’ye yakın mesafede, yürüyerek gitmek mümkün. Okula birkaç dakika mesafe uzaklıkta otobüs durakları bulunuyor. Otobüs ile Sliema yaklaşık 10-15 dakika mesafede. Okul kompleksinin içinde oldukça geniş bir kafeterya ve yüzme havuzu mevcut. İsteyen öğrenciler haftalık belli bir ücret ödeyerek kafeteryadan sıcak yemekte alabiliyorlar, bu ücret öğrencilerin haftalık konaklama ücretlerine eklenebiliyor.

Sprachcaffe, öğrencilere Malta’da dil eğitimi aldıkları süre boyunca çeşitli etkinlik ve gezi programları da düzenliyor. Bu sayede öğrenciler sınıf içerisinde öğrendiklerini sosyal hayatta pratik yapma imkanı bulabilirler. Karaoke gecesi, Canlı müzik, karşılama partileri, voleybol, futbol turnuvaları, Valetta/Mdina gezisi, Gozo adası turu düzenlen aktivitelerden birkaçı.
Sprachcaffe Malta Dil okulunun Sprachcaffe apartman daireleri (standart ve konforlu) , aile yanı konaklama, studio daire, otel gibi konaklama seçenekleri mevcut.

Sprachcaffe Malta Dil Okulu Konaklama Seçenekleri

Sprachcaffe Malta Dil Okulu Konaklama Seçenekleri
(Büyütmek için resmin üzerine tıklayınız.)

Sprachcaffe’nin yılın her döneminde öğrenciler için düzenlediği dalış kursları da mevcut. Malta büyüleyici bir su altı dünyasına sahip, keşif yapmak isteyen öğrenciler için oldukça güzel bir deneyim.

Sprachcaffe Dil Okulundan Görüntüler

Sprachcaffe Malta Dil Okulu modern, geniş ve ferah bir binada eğitim vermektedir.

Malta'da İngilizce Malta dil okulları Maltada dil okulları
Sprachcaffe Dil Okulu Malta Sprachcaffe Sprachcaffe Dil Okulu Malta

Konaklama

Malta’da dil okulları arasında en iyi seçeneklerden olan Sprachcaffe Dil Okulunda ev ortamınızı aratmayan seçenekler sizleri bekliyor.

Malta'da konaklama Malta öğrenci evi Maltada aile yanı konaklama
Sprachcaffe öğrenci yurdu Malta Sprachcaffe apartman Sprachcaffe Dil Okulu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir