St Giles International Dil Okulları Kanada

Uluslararası ödüllü okullar listesinde bulunan St. Giles okulları, eğitiminizi bulunduğunuz merkezlerde deneyime dönüştüren önemli okullardandır. Az sayıdaki Türk öğrenci oranı, elit okul merkezleri, seçkin okul binaları, deneyimli çalışanları, eğitim kadrosu ve 60 yıllık deneyimi ile size fark yaratan bir dil eğitimi imkanına katılma şansını sunacaktır. St. Giles dil okulları, Platinyum eğitim kalitesi ve birebir ders katılım şansı ile eşsiz eğitim deneyimi yaşamanızı garanti eder.

St Giles Vancouver

Kanada için en önemli ve popülasyon bakımından en değerli şehirlerden Vancouver’daki St. Giles merkezi, hem büyük bir şehirde insanlarla sosyalleşerek İngilizce pratiği yapma imkanı hem de sosyal açıdan bir çok gezi ve aktiviteye katılma imkanı sunar.

St. Giles Dil Programları

St Giles Vancouver Dil Okulu Fiyatları
8 hafta 12 hafta 20 hafta Pathway Program 16 Hafta
3.971 CAD 6.744 CAD 10.466 CAD 9.009 CAD

St Giles Konaklama

Dilerseniz aile yanında tek ya da çift kişilik oda seçeneklerini görebilir, Kanada’lı bir aile ile hem kültür hem de dil paylaşımı yapabilir, yine okulunuza çok yakın öğrenci rezidansı ve yurtlarda dünyanın dört bir yanından gelmiş öğrencilerle aynı ortamı paylaşarak sosyalleşebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir