Geleceğinizin şekillendiği bu dönemde ELT güvencesinde olacaksınız. Yılların deneyim ve birikimiyle ELT size en doğru yönlendirmeleri yapıyor.

Üniversite başvurunuz yaşamınızın bundan sonraki bölümünü doğrudan etkileyecek ve belirleyecek olan bir sürecin başlangıcıdır. Bu sürecin her aşamasında akademik olarak doğru yönlendirildiğinizden ve işlemlerinizin hatasız ve güvenilir biçimde yapıldığından emin olmalısınız. ELT yıllardır binlerce öğrenciye akademik danışmanlık desteği verdi ve öğrencilerinin yurtdışındaki eğitim ve yaşamlarını organize etti. Ukrayna’da eğitim almak için de Türkiye’nin en köklü ve prestijli kuruluşlarından birinden hizmet alacak, geleceğe güvenle bakacaksınız.

Her öğrencimiz yeni bir başarı öyküsü projesidir!

ELT olarak başvuru yapan her adayı ayrı bir proje olarak değerlendirmekte, öğrencinin potansiyeline, başarı durumuna, hedeflerine ve tabii ki mevcut koşul ve yönetmeliklere uygun en iyi çözümü sunuyoruz. Öğrencilerimize verilecek olan hizmetlerimiz Ukrayna’da bulunan temsilcilerimiz ve anlaşmalı servis sağlayıcılarımız tarafından doğrudan koordine edilmektedir. ELT tarafından Ukrayna’da eğitim almak isteyen öğrencilere sunulan hizmet içeriği kısaca aşağıda belirtilmiştir.

Lokal ELT Hizmetleri

Türkiye’de iken size verilecek olan danışmanlık hizmetleridir. Türkiye’de iken size verilecek hizmetler aşağıdaki gibidir.

Ukrayna’da ELT Hizmetleri

Gidecek olduğunuz ülkede ELT temsilcileri ve anlaşmalı servis sağlayıcıları tarafından size verilecek olan danışmanlık ve destek hizmetleridir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir