Wekerle Business School

Wekerle Business School, başkent Budapeşte’nin kalbinde, çok sayıda mağaza, kafe ve kiralık dairenin bulunduğu Corvin yakınında yer almaktadır.

Popülerlik değil, mevcut akademik kadronun kalitesi ve anlayışı daha önemlidir ilkesi ile hareket eden WBS’te tüm eğitim programları Bologna Sürecine göre tasarlanmış ve yürütülmektedir. Bu nedenle WBS’ten alınan diplomalar dünya genelinde kabul görmektedir.

Wekerle Business School 2008’de kurulmasına rağmen, tecrübesi uzun yıllara dayanan, profesyonel, isim yapmış bir akademik kadroya sahiptir. Üst düzey akademik eğitim, iş hayatında uzun yıllar deneyime sahip yüksek nitelikli öğretim üyeleri tarafından verilen uygulamalı eğitim ile birleştirilir.

Wekerle Business School’un kurucuları ve yöneticileri, uluslararası geçerliliği olan, kaliteli bir eğitim vermeyi taahhüt etmektedirler. Okulun kısa sürede birçok uluslararası üniversite ile yaptığı işbirliği anlaşmaları bunun bir göstergesidir. Wekerle Business School, uluslararası öğrencileri ekonomi alanında Avrupa diploması almaya davet etmektedir. Siz de, Amerika ve Batı Avrupa ülkelerine nazaran çok daha uygun fiyatlarda ve kaliteli bir eğitim almaya var mısınız?

Wekerle Business School’un Bölümleri ve Eğitim Ücreti

Hazırlık Programları Sömestır Dönemlik
Foundation Year (Hazırlık Programı) 2 1900 USD
Yaz – Hazırlık Programı (15 Temmuz – 15 Eylül) Toplam 750 USD
Lisans Bölümleri (İngilizce) Sömestır Dönemlik
Commerce & Marketing BA 6 2950 USD
Diğer Ücretler
Kayıt Ücreti 175 USD

Akademik Tarihler:  Mart/Nisan’dan Aralık/Ocak’a

Kariyer Geliştirme Ofisi

Wekerle Business School öğrencilerine iş deneyimi yaşayacakları işletmeler bulmada yardımcı oluyor.

Partnerlerimiz

Mezunlarımıza iş veren bazı işyerleri;

Budapeşte’de Üniversite
Avrupa’nın en güzel şehirlerinden biri olan Budapeşte,  Tuna kıyısı mimarisi, Buda Kalesi ve Çevresi, Andrássy Caddesi, Kahramanlar Meydanı ve Dünyanın en eski ikinci metrosu gibi Dünya kültür miraslarına sahiptir. 80 jeotermal sıcak su kaynağı ile şehir aynı zamanda Dünyanın en geniş termal sıcak su sistemini bünyesinde barındırır,  Dünyanın en büyük üçüncü  Parlemento binası da yine Budapeşte’dedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir