WESTBOURNE ACADEMY – İNGİLTERE

Westbourne Academy, Bournemouth’un uçsuz bucaksız ve büyüleyici sahillerine yürüme mesafesinde yer alan bir konumda İngilizce dil eğitimi vermektedir. Ayrıca alışveriş merkezlerinin bulunduğu, gençlerin sürekli uğrak noktalarına da birkaç adım ötededir. Bourmounth’un güvenli ve sıcak olan bu bölgesinde, bankalar, geleneksel cafeler, publar ve alışveriş merkezleri bulunur. Ayrıca Bournemouth şehir merkezinden otobüs ile 20 dakika uzaklıkta olan Poole şehri, dünyanın birçok bölgesinden turistlere ev sahipliği yapmaktadır.

Otuz binin üzerinde öğrenciye ev sahipliği yapan Bournemouth, eğitim standartlarının yüksek olması ile ön plana çıkan bir şehirdir. Londra’dan sonra en popüler merkezlerden biridir.

Westbourne Akademi’nin Sunduğu İngilizce Dil Programları

Westbourne Academy, öğrencileri için güvenli ve İngilizce pratik yapabilme şanslarının bir hayli yüksek olduğu aile yanı konaklama seçenekleri sunmaktadır.
Sosyal hayatı yüksek olan öğrencilerin, İngilizce öğrenme süreçlerinde daha verimli olacağına inanan Westbourne Academy, boş zaman aktivitelerini de bünyesinde sunmaktadır. Bu aktivitelerden bazıları;

İngiltere’deki tüm kampanyalı dil okulu fiyatlarını görmek için tıklayınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir