Yurtdışında eğitim amacıyla öğrenci Vizesi için başvuru yapmak istiyorsanız, ELT size yılların getirdiği deneyim ve birikimle vize danışmanlık hizmeti veriyor. Yurtdışı öğrenci vizenizi ELT kontrol ve güvencesinde en doğru başvuruyu yaparak alabilirsiniz. Yeşil pasaport sahibi olmanız size bazı ayrıcalıklar tanısa da birçok ülkede özellikle uzun süreli eğitim başvurularında yine de vize başvurusu yapmak gerekmektedir.

Neden profesyonel vize danışmanlık desteği almalısınız?

Her yıl çok sayıda öğrenci adayı, hatalı başvuru nedeniyle vize reddi almaktadır. Vize kriterleri her ülkeye , hatta konsolosluğa göre değişmekte ve bu değişiklikler sıklıkla yapılmaktadır. Bu nedenle vize başvuruları eğitimli, deneyimli ve güncel bilgi donanımlı vize danışmanları tarafndan yönetilmelidir. Öğrenci vizesi almak için sadece sizden istenen belgeleri toplamak yeterli olmayabilir. Bu yüzden her yıl bir çok aday tüm belgeleri toplamış olmasına rağmen vize reddi almaktadır. Deneyimli ellerden geçmemiş bir vize dosyası, size çok zaman kaybettirebilir, vize reddi almanıza hatta vize sicilinizin bozulmasına ve daha sonraki vize başvurularınızda büyük zorluklar yaşamanız sebep olabilir. Size de vize reddi alan birçok aday gibi, red aldıktan sonra değil, işlemin başında danışmanlık desteği almanızı öneriyoruz.

ELT Öğrenci Vize Danışmanlığı Nedir?

ELT olarak öncelikle sizi detaylı olarak tanıyor, özellikleriniz, ihtiyaçlarınız ve tabii ki almak istediğiniz vzie için uygunluğunuzu belirliyor; bu bilgilere göre en uygun vize başvuru stratejisini tespit ediyoruz. Bu tespitte en önemli avantajımız olarak yıllardır binlerce öğrenciden edindiğimiz tecrübeyi görüyoruz. ELT öğrenci vize danışmanlığı hizmetlerimiz aşağıdaki başlıkları kapsıyor;

ÖNEMLİ HATIRLATMA:

ELT sadece eğitim amaçlı öğrenci vizesi başvurularında profesyonel danışmanlık hizmeti vermektedir. Diğer vize çeşitleri için bu hizmeti verilmemektedir. Vize almanın hiçbir zaman garantisi yoktur. Ücret karşılığı Vize garantisi veren kişi ve kuruluşlardan uzak durmalısınız. ELT size doğru ve hatasız vize başvurusu yapabilmeniz için profesyonel danışmanlık hizmeti vermektedir.

Ücretsiz Öğrenci Vizesi Danışmanlığı Hizmetimizden Yararlanın

ELT dünya çapında yüzlerce dil okulu ve üniversite’nin Türkiye temsilciliğini yapıyor. ELT tarafından temsil edilen eğitim kurumlarından birine başvuru yapıyor olmanız halinde, öğrenci vize danışmanlık hizmetlerimizden tamamen ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. Hangi eğitim kurumlarının bu kapsamda olduğunu öğrenmek için başvuru formumuzu doldurmanız yeterli.

ELT ile aşağıdaki ülkeler için öğrenci vizesi başvurusunda profesyonel danışmanlık desteği alabilirsiniz

İngiltere, İrlanda, ABD, Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda, Malta, İtalya, İspanya, Fransa, Almanya, Avusturya, İsveç, İsviçre, Hollanda, Macaristan, Polonya, Çek Cumhuriyeti, Slovakya, Rusya, Ukrayna, Güney Afrika, Çin, Japonya, Malta, USA, Schengen Vizesi, Yeşil Pasaport, Elçilikler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir